Telefon: +90 (212) 631 03 56 pbx

Hizmetlerimiz

Mobilonn 2013 yılında Istanbul’da kurulmuştur. %100 Türk şirketi olan Mobilonn şuan Türkiye başta olmak üzere 4 ülkede hizmet vermektedir. Türkiye, Abd , Rusya ve Moldova' da bulunan ofislerimiz ile mobil teknolojiyi yakından takip ediyor, yenilikçi çözümler üretiyoruz.

Mobil Uygulama Geliştirme

Günümüzün en büyük teknolojilerinden olan mobil alanında yazılım ve uygulama geliştiriyoruz. Gelişen trendleri takip eden ekibimiz en güncel teknolojiyle ihtiyacınız olan mobil yazılımları anahtar teslim yapmaktadır. Sadece yazılım aşamasında değil öncesinde ve sonrasında uygulamanızın mükemmele yakın olmasını amaç etmekteyiz.

Özel Yazılım Geliştirme

Mobil,web,masaüstü alanında ihtiyacınız olan özel uygulamaları büyük titizlik ve özveriyle yapıyoruz. Heyecanlı ve istekli ekibimiz yaptırmak istediğiniz özel yazılımı dinliyor , fikir veriyor , projelendirip teslim ediyoruz.

E-ticaret Yazılımları

E-ticaret,B2B ve B2C yazılımları ve mobil entegrasyonları konusunda tecrübeli ekimizle e-ticaret artık çok kolay! E-ticaret'e girmeyi mi düşünüyorsunuz? Bizimle toplantı yapmadan karar vermeyin..Fikirlerimizle sizlere yön verebilir ,e-ticaret sitenizi görsel ve yazılımsal olarak son teknolojilerde yapabiliriz.

CRM Yazılımları

Teknolojinin gelişmesiyle şirketlerin müşteriyi tanımak, müşteri ihtiyacını anlamak, ona uygun hizmetler ve ürünler geliştirmek ve bu bilginin organizasyon içinde paylaşılmasını sağlamak adına CRM yazılımlarınızı yapabilir , projelendirebiliriz.

Web Tabanlı Uygulamalar

Istanbul web yazılım markamız ile 2010 yılından beri firmaların web tabanlı projelerini gerçekleştirmekteyiz.Kurumların ve şirketlerin web tabanlı crm,kurumsal firma,haber,video-film,ödeme sistemleri,e-ticaret,portal,blog,özel yazılımlar vb. projelerini gerçekleştiriyoruz.Web sitesi ve web tabanlı her yazılım için bize ulaşmanız yeterli.