Telefon: +90 (212) 631 03 56 pbx

Çözümlerimiz

Mobilonn Teknoloji olarak aşağıdaki alanlarda mobil çözümler üretmekteyiz.

Mobil E-Ticaret

E-ticaret veya Alışveriş alanında mobil kullananların sayısı büyük bir artış göstermektedir.Mobilonn bu alanda sizlere en iyi e-ticaret mobil yazılımları sunmaktadır.

Mobil Haber Uygulaması

Haber siteniz için mobil uygulamaya mı ihtiyacınız var? Doğru yerdesiniz.Haber siteniz için kurumsal mobil haber uygulası yaptırmak için bizlere ulaşınız.

Kurumsal Mobil Uygulamalar

Firmanız veya yeni kurulan şirketiniz için kurumsal kimliğinize en uygun mobil uygulamayı tasarlıyoruz.Web tasarımı,sosyal medya ve mobil uygulama konularında şirketinizin internete ait hertürlü ihtiyacınıza bizden çözüm bulabilirsiniz.

Resmi Kurum Uygulamaları

Resmi kurum veya devlet kurumlarının en iyi hizmeti sağlamak adına yapıcak oldukları uygulamaları hayata geçiriyoruz.Bunu yaparken bunun bir hizmet sağladığını unutmuyor en iyi çözümü üretiyoruz.

Mobil Oyun Uygulaması

Iphone veya Android için en güzel oyun fikirlerinizi hayata geçiriyoruz.Bizlerle toplantı almadan oyununuz için karar vermeyin!

Sektörel Mobil Uygulamalar

Sektörünüze ait(sağlık,eğitim,ticaret,otelcilik,üretim vs.) ihtiyacınız olan mobil uygulamanıza profesyonel çözümler sunuyoruz. Bir kahvemizi içmeden , mobil hakkında karar vermeyin!